• Faqja Prona.al shitet. Kontak tek http://bit.do/prona-al
author Faqja Shitet. Na kontaktoni ne Facebook

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Toke ne Tirane Okazion

Qarku i Tiranës, Shqipëria
70,000

Detajet

  • Numri Prones: 3185
  • Cmimi: 70,000
  • Siperfaqja: 3000 m²
  • Property Type: Truall
  • Property Status: Shitet

Pershkrimi

Toka ka nje sip prej 3000m2 eshte me certifikate pronesie.toka mund te perdoret per ndertimin e nje shtepie ose per te bere magazine.Mund te ndahet dhe ne pjese.Toka ndodhet prane Fnsh ne dalje te Kombinatit,eshte 700 metra larg rruges kryesore.cmimi pak i diskutueshem.cel 0692291951

  • Adresa: Qarku i Tiranës, Shqipëria
  • Rrethi: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Shikuar

Informacioni i Kontaktit

Denis
Denis
0692291951

Enquire about this property

Akoma s'ka vleresime ( 0 nga 5 )

NEXT PROPERTY

Toke truall ne shitje prane rruges Myslym Shyri