• Per prona, ka vetem nje emer...www.prona.al
author per prona, ka vetem nje emer!

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Toke ne Tirane Okazion

Ne dalje te Kombinatit
60,000€

Detajet

 • Numri Prones: 3390
 • Cmimi: 60,000€
 • Siperfaqja: 3000 m²
 • Property Type: Toke Are
 • Property Status: Shitet

Pershkrimi

Toka ka nje sip prej 3000m2 eshte me certifikate pronesie.toka mund te perdoret per ndertimin e nje shtepie ose per te bere magazine.Toka ndodhet ne dalje te kombinatit prane Fnsh.Toka eshte 700 metra larg nga rruga kryesore.Mund te ndahet dhe ne pjese.cmimi pak i diskutueshem.nr tel:0692291951

 • Adresa: Ne dalje te Kombinatit
 • Qyteti / Fshati Tiranë
 • Rrethi: Qarku i Tiranës
 • Kodi Postal 1001
 • Lagja / Zona: Sharre
 • Shteti: Albania

Vecantite

Shikuar

Informacioni i Kontaktit

Toke
Toke

Pyet shitesin rreth kesaj prone

Similar Properties

Te Sponsorizuar
ShitetOferte Speciale
300,000€
ShitetOferte Speciale

Toke truall ne shitje prane rruges Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Shqipëria

m²: 157

Truall

Rubin

7 muaj me pare

300,000€

m²: 157

Truall

7 muaj me pare

ShitetCmim i Diskutueshem
250,000€
ShitetCmim i Diskutueshem

Magazine

Sauk, Tiranë, Shqipëria

Banjo: 2m²: 450

Dyqane

Fatbardha Sulaj

3 muaj me pare

250,000€

Banjo: 2m²: 450

Dyqane

3 muaj me pare

Shitet
75€
Shitet

Shitet apartament 2+1 te gjimnazi Partizani

Rruga Bilal Konxholli, Tiranë, Shqipëria

m²: 74

Apartament

InfoPRONA

1 javë me pare

75€

m²: 74

Apartament

1 javë me pare


Akoma s'ka vleresime ( 0 nga 5 )

Prona e Meparshme

Shtepi private ne shitje ne Boge

NEXT PROPERTY

Magazine