• Per prona, ka vetem nje emer...www.prona.al
author per prona, ka vetem nje emer!

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Shtepi private + Truall ne shitje

Dobraç, Shqipëria
30,000€

Detajet

 • Numri Prones: 3297
 • Cmimi: 30,000€
 • Siperfaqja: 1145 m²
 • Truall: 1041 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete: 1
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Shitet

Pershkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke + banese me adrese ne Dobrac dhe siperfaqe totale prej 1145,5 m² ku brenda kesaj siperfaqeje perfshihet dhe nje banese nje kateshe me siperfaqe ndertimi prej 104 m².

Prona ndodhet ne nje zone mjaft te qete, larg smogut dhe zhurmes se qytetit.
Ka nje siperfaqe te bollshme toke, qe mund te perdoret ne baze te nevojave.

CMIMI 30’000 € (262€/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 • Adresa: Dobraç, Shqipëria
 • Qyteti / Fshati Dobraç
 • Rrethi: Qarku Shkodër
 • Shteti: Albania

Shikuar

Informacioni i Kontaktit

Sun Real Estate
Sun Real Estate
+355 22 247570+355 66 66 66 765
Facebook Youtube

Pyet shitesin rreth kesaj prone

Akoma s'ka vleresime ( 0 nga 5 )

Prona e Meparshme

Shtepi private ne shitje ne Bahcallek/Shkoder

NEXT PROPERTY

Dy shtepi private + dyqan ne shitje