• Per prona, ka vetem nje emer...www.prona.al
author per prona, ka vetem nje emer!

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Shtepi private ne shitje ne Boge

Bogë, Shqipëria
78,000€

Detajet

 • Numri Prones: 3321
 • Cmimi: 78,000€
 • Siperfaqja: 300 m²
 • Truall: 225 m²
 • Dhoma 3
 • Tualete: 1
 • Garazh 1
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Shitet

Pershkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe ne fshatin Boge qe ndodhet rruges per ne Theth, prona gezon nje siperfaqe totale prej 300m² ku nga kjo siperfaqe kemi edhe 75m² ndertim per katin e pare te shtepise dhe 85m² per katin e dyte.

Shtepia perbehet nga:
– Sallon
– Kuzhine
– Dy dhoma gjumi ne katin e dyte
– Ballkon
– Banjo
– Koridor
– Garazh

Cilesi te kesaj prone:
– Shtepia eshte e pozicionuar ne nje zone Turistike shume te preferuar.
– Ndodhet larg smogut dhe zhurmes se qytetit
– Ofron nje pamje mbreslenese te alpeve veriore te Shqiperise.
– Eshte e pershtatshme si shtepi pushimi edhe banimi.

CMIMI 78’000 € (260€/M²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 • Adresa: Bogë, Shqipëria
 • Qyteti / Fshati Bogë
 • Rrethi: Qarku Shkodër
 • Shteti: Albania

Shikuar

Informacioni i Kontaktit

Sun Real Estate
Sun Real Estate
+355 22 247570+355 66 66 66 765
Facebook Youtube

Pyet shitesin rreth kesaj prone

Akoma s'ka vleresime ( 0 nga 5 )

Prona e Meparshme

Dy shtepi private + dyqan ne shitje

NEXT PROPERTY

Toke ne Tirane Okazion