• Per prona, ka vetem nje emer...www.prona.al
author per prona, ka vetem nje emer!

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Shitet apartament 2+1 te gjimnazi Partizani

Rruga Bilal Konxholli, Tiranë, Shqipëria
75€

Detajet

  • Numri Prones: 3437
  • Cmimi: 75€
  • Siperfaqja: 74 m²
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Shitet

Pershkrimi

Afer gjimnazit Partizani shitet apartament 2 1 me siperfaqe 74m2 me hipotek dhe 83m2 me siperfaqet e perbashketa.
Apartamenti eshte kati 5 ne nje pallat te ri,ka 2 dhoma gjumi,1 guzhin,1 ballkon,1 tualet.Per me shume detaje klikoni linkun e meposhtem:

http://infoprona.com/index.php/en/property/5553365970cf7/Shitet-apartament-2 1-te-gjimnazi-Partizani

  • Adresa: Rruga Bilal Konxholli, Tiranë, Shqipëria
  • Qyteti / Fshati Tiranë
  • Rrethi: Qarku i Tiranës
  • Kodi Postal 1001
  • Shteti: United States

Shikuar

Informacioni i Kontaktit

InfoPRONA
InfoPRONA
+355 66 222 7777+355 66 222 7777
Facebook Twitter Linkedin

Pyet shitesin rreth kesaj prone

Similar Properties

ShitetOkazion
60,000€
ShitetOkazion

Toke ne Tirane Okazion

Ne dalje te Kombinatit

m²: 3000

Toke Are

Toke

5 muaj me pare

60,000€

m²: 3000

Toke Are

5 muaj me pare

ShitetCmim i Diskutueshem
250,000€
ShitetCmim i Diskutueshem

Magazine

Sauk, Tiranë, Shqipëria

Banjo: 2m²: 450

Dyqane

Fatbardha Sulaj

4 muaj me pare

250,000€

Banjo: 2m²: 450

Dyqane

4 muaj me pare

ShitetOferte Speciale
300,000€
ShitetOferte Speciale

Toke truall ne shitje prane rruges Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Shqipëria

m²: 157

Truall

Rubin

7 muaj me pare

300,000€

m²: 157

Truall

7 muaj me pare


Akoma s'ka vleresime ( 0 nga 5 )