• Faqja Prona.al shitet. Kontak tek http://bit.do/prona-al
author Faqja Shitet. Na kontaktoni ne Facebook

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Dyqan me qera ne Velipoje

Velipojë Shkodër Qarku Shkodër AL
5,185

Detajet

 • Numri Prones: 3265
 • Cmimi: 5,185
 • Siperfaqja: 110 m²
 • Dhoma 2
 • Tualete: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Me Qera

Pershkrimi

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan + hyrje ne plazhin e Velipojes, me adrese ne fund te rruges Nr.4 me pamje nga deti dhe eshte e pozicionuar ngjitur me Pedonalen.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 110 m² dhe eshte e ndare perkatesisht ne:
– Dyqan
– Dhome gjumi
– Banjo
– Kuzhine
– Magazine

Cilesi te tjera te kesaj prone:
– Ka sherbyer per me shume se 10 vite si market ne kete zone
– Dhoma eshte e perbere nga dy shtreter matrimonial
– Kuzhina e kompletuar me banak
– Banjoja eshte e pajisur me ariston dhe hidrosanitaret e nevojshme
– Dyqani eshte i pajisur me rafta metalike dhe ka nje frigorifer te madh me xham dhe nje kashu (ngrires) me dy kapake, gjithashtu eshte i pajisur me banak dhe peshore elektronike.
– Ka ne disponim dhe nje oborr prej 40m² te rrethuar
– Ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte nga kembesoret pasi ndodhet ngjitur me pedonalen.

CMIMI 7 MILION LEKE (per te gjithe sezonin e veres)

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 • Adresa: Velipojë Shkodër Qarku Shkodër AL
 • Qyteti / Fshati Velipojë
 • Rrethi: Qarku Shkodër
 • Lagja / Zona: Ne fund te rruges nr. 4, ngjitur me pedonalen, me pamje nga deti
 • Shteti: Albania

Shikuar

Informacioni i Kontaktit

Sun Real Estate
Sun Real Estate
+355 22 247570+355 66 66 66 765
Facebook Youtube

Enquire about this property

Similar Properties

Toke/Truall ne shitje ne Velipoje

Velipojë Shkodër Qarku Shkodër AL

m²: 4000

Truall

Sun Real Estate

2 vjet me pare

80,000

m²: 4000

Truall

2 vjet me pare


Akoma s'ka vleresime ( 0 nga 5 )

Prona e Meparshme

Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

NEXT PROPERTY

Shtepi private ne shitje ne Bahcallek/Shkoder