• Per prona, ka vetem nje emer...www.prona.al
author per prona, ka vetem nje emer!

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Dy shtepi private + dyqan ne shitje

Lagjia Partizani
50,000€

Detajet

 • Numri Prones: 3305
 • Cmimi: 50,000€
 • Siperfaqja: 600 m²
 • Truall: 411 m²
 • Dhoma 5
 • Tualete: 2
 • Property Type: Shtepi Private
 • Property Status: Shitet

Pershkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje prone me siperfaqe totale prej 600m² dhe brenda kesaj siperfaqeje perfshihen dhe 130m² godine banimi dy kateshe (shtepi private), 50 m² banese nje kateshe (shtepi private) si dhe nje dyqan me siperfaqe 9 m² me adrese te lagjia “Partizani”.

Cilesi te kesaj prone:
– Ndodhet ne nje zone te banuar, larg zhurmes dhe smogut.
– Ka nje oborr prej 411m².
– Eshte e pershtatshme per familjare.

CMIMI 50’000 € (84 €/m²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 • Adresa: Lagjia Partizani
 • Rrethi: Qarku Shkodër
 • Shteti: Albania

Shikuar

Informacioni i Kontaktit

Sun Real Estate
Sun Real Estate
+355 22 247570+355 66 66 66 765
Facebook Youtube

Pyet shitesin rreth kesaj prone

Akoma s'ka vleresime ( 0 nga 5 )

Prona e Meparshme

Shtepi private + Truall ne shitje

NEXT PROPERTY

Shtepi private ne shitje ne Boge