• Per prona, ka vetem nje emer...www.prona.al
author per prona, ka vetem nje emer!

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Apartamente ne Fresk – Tirane ( mundesi nderrimi )

Fresk, Tirana, Albania
400€

Detajet

 • Numri Prones: 2903
 • Cmimi: 400€
 • Siperfaqja: 102 m²
 • Dhoma 3
 • Tualete: 2
 • Ndertuar Ne: 2016
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Pershkrimi

Okazion
Shiten apartamente ne fresk 2+1 me dy tualete dy ballkone . Siperfaqja 102 m2 .
N’process HIPOTEKE .
Cmimi 400 Euro m2 CASH – MUNDESI NDERRIMI me apartamente ne bregdet dhe makina .

 • Adresa: Fresk
 • Rrethi: Qarku i Tiranës
 • Lagja / Zona: Fresku
 • Shteti: Albania

Shikuar

Informacioni i Kontaktit

Majkell Hysa
Majkell Hysa
06946619190694661919
Facebook Youtube

Pyet shitesin rreth kesaj prone

Akoma s'ka vleresime ( 0 nga 5 )

NEXT PROPERTY

Toke ne Tirane Okazion