• Faqja Prona.al shitet. Kontak tek http://bit.do/prona-al
author Faqja Shitet. Na kontaktoni ne Facebook

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Apartament 3+1 me qera ne Shkoder te stadiumi “Loro Borici”

Bulevardi Bujar Bishanaku, Shkodër, Shqipëria
300

Detajet

 • Numri Prones: 3233
 • Cmimi: 300
 • Siperfaqja: 126 m²
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Me Qera

Pershkrimi

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te “Bulevardi Bujar Bishanaku”, ne krah te Stadiumit “Loro Borici” dhe me nje siperfaqe totale prej 126m² te ndare respektivisht ne:
– Sallon + Kuzhine
– 3 dhoma gjumi
– 2 Banjo
– Ballkon

Cilesi te kesaj prone jane:
– Dhomat e gjumit krejtesisht te kompletuara me nga nje shtrat matrimonial per cdo dhome
– Hyrja eshte e shtruar krejtesiht ne pllake cilesore
– Kondicioner ne sallon
– I pajisur me te gjitha elektro-shtepiaket e nevojshme si: frigorifer, sobe, lavatrice, televizor LCD.
– Ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te banuar nga familjare.
– Afer ka fasilitete nga me te ndryshmet si: ushqimore, pika te ndryshme shumicet, farmaci etj.
– Ka dalje tek Ish 5 Heronjte dhe ne Zdrale.

CMIMI 300€ NE MUAJ

 • Adresa: Bulevardi Bujar Bishanaku, Shkodër, Shqipëria
 • Qyteti / Fshati Shkodër
 • Rrethi: Qarku Shkodër
 • Kodi Postal 4001
 • Lagja / Zona: Te stadiumi "Loro Borici"
 • Shteti: Albania

Shikuar

Informacioni i Kontaktit

Sun Real Estate
Sun Real Estate
+355 22 247570+355 66 66 66 765
Facebook Youtube

Enquire about this property

Akoma s'ka vleresime ( 0 nga 5 )

Prona e Meparshme

Toke truall ne shitje prane rruges Myslym Shyri

NEXT PROPERTY

Toke/Truall ne shitje ne Velipoje