• Faqja Prona.al shitet. Kontak tek http://bit.do/prona-al
author Faqja Shitet. Na kontaktoni ne Facebook

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Toke ne Tirane Okazion

Ne dalje te Kombinatit

m²: 3000

Toke Are

Toke

2 vjet me pare

60,000

m²: 3000

Toke Are

2 vjet me pare

Dhoma: 5Banjo: 2m²: 600

Shtepi Private

Sun Real Estate

2 vjet me pare

50,000

Dhoma: 5Banjo: 2m²: 600

Shtepi Private

2 vjet me pare

Dhoma: 2Banje: 1m²: 1145

Shtepi Private

Sun Real Estate

2 vjet me pare

30,000

Dhoma: 2Banje: 1m²: 1145

Shtepi Private

2 vjet me pare

Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

Rruga Shkoder - Lezhe Km.9 Midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit

Dhoma: 6Banjo: 8m²: 1040

Biznese

Sun Real Estate

2 vjet me pare

335,000

Dhoma: 6Banjo: 8m²: 1040

Biznese

2 vjet me pare