• Per prona, ka vetem nje emer...www.prona.al
author per prona, ka vetem nje emer!

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

ShitetOkazion
335,000€
ShitetOkazion

Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

Rruga Shkoder - Lezhe Km.9 Midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit

Dhoma: 6Banjo: 8m²: 1040

Biznese

Sun Real Estate

2 vjet me pare

335,000€

Dhoma: 6Banjo: 8m²: 1040

Biznese

2 vjet me pare

Me QeraCmim i Diskutueshem
300€
Me QeraCmim i Diskutueshem

Apartament 3+1 me qera ne Shkoder te stadiumi “Loro Borici”

Bulevardi Bujar Bishanaku, Shkodër, Shqipëria

m²: 126

Apartament

Sun Real Estate

2 vjet me pare

300€

m²: 126

Apartament

2 vjet me pare