• Faqja Prona.al shitet. Kontak tek http://bit.do/prona-al
author Faqja Shitet. Na kontaktoni ne Facebook

Krahaso Listimet

InfoPRONA

Imobiliare ne Info PRONA

Me nje eksperience disa vjecare ne sektorin e shitjeve, negocioj me transparence dhe profesionalizem per arritjen e marreveshjes me te mire per pronen tuaj. Perkushtimi eshte investimi me i mire

KONTAKTO InfoPRONA

Shitet apartament 2+1 te gjimnazi Partizani

Rruga Bilal Konxholli, Tiranë, Shqipëria

m²: 74

Apartament

InfoPRONA

1 vit me pare

m²: 74

Apartament

1 vit me pare