• Per prona, ka vetem nje emer...www.prona.al
author per prona, ka vetem nje emer!

Cmimi Nga Nga deri

Krahaso Listimet

Sun Real Estate

Rr. Kardinal Mikel Koliqi, sheshi Dugajët e Reja (50m larg Trumes se Dugajve te Reja)

  • Pronat: 8
  • Agjentet: 0
  • Gjuha: Shqip, English, Italiano, Srpski

KONTAKTO Sun Real Estate

  • OVERVIEW
  • Pronat
  • Agjentet
  • Harta

Sun Real Estate është një agjensi imobiliare në qytetin e Shkodrës, moderne, e liçensuar dhe e specializuar në blerje, shitje, qera, vlerësim të pasurive të patundshme si dhe konsultë për marrjen e kredive për shtëpi. Gjithashtu bashkëpunojmë me noterë, banka dhe inxhinierë për t’i siguruar klientëve tanë një shërbim të plotë para, gjatë dhe pas marrëveshjes. Ne sigurojmë fshehtësi të marrëveshjes për klientët tanë. Shërbimet tona qera, blerje, shitje përfshijnë: apartamente të reja dhe të vjetra, shtëpi private, vila dhe troje në qytetin e Shkodrës, në plazhin e Velipojës si dhe në atë të Shëngjinit. Vlerat tona janë ndershmëri, profesionalizëm, optimizëm dhe modernizëm. Misioni ynë është të realizojmë shit-blerjen e pasurive të patundshme në mënyrë sa më efektive.

Pronat

ShitetCmim i Diskutueshem
78,000€
ShitetCmim i Diskutueshem

Shtepi private ne shitje ne Boge

Bogë, Shqipëria

Dhoma: 3Banje: 1m²: 300

Shtepi Private

Sun Real Estate

5 muaj me pare

78,000€

Dhoma: 3Banje: 1m²: 300

Shtepi Private

5 muaj me pare

ShitetOkazion
50,000€
ShitetOkazion

Dy shtepi private + dyqan ne shitje

Lagjia Partizani

Dhoma: 5Banjo: 2m²: 600

Shtepi Private

Sun Real Estate

5 muaj me pare

50,000€

Dhoma: 5Banjo: 2m²: 600

Shtepi Private

5 muaj me pare

ShitetOkazion
30,000€
ShitetOkazion

Shtepi private + Truall ne shitje

Dobraç, Shqipëria

Dhoma: 2Banje: 1m²: 1145

Shtepi Private

Sun Real Estate

5 muaj me pare

30,000€

Dhoma: 2Banje: 1m²: 1145

Shtepi Private

5 muaj me pare

ShitetOferte Speciale
69,000€
ShitetOferte Speciale

Shtepi private ne shitje ne Bahcallek/Shkoder

Bahçallëk Shkodër Shkodër County AL

Dhoma: 3Banje: 1m²: 300

Shtepi Private

Sun Real Estate

5 muaj me pare

69,000€

Dhoma: 3Banje: 1m²: 300

Shtepi Private

5 muaj me pare

Te Sponsorizuar
Me QeraCmim i Diskutueshem
5,185€
Me QeraCmim i Diskutueshem

Dyqan me qera ne Velipoje

Velipojë Shkodër Qarku Shkodër AL

Dhoma: 2Banje: 1m²: 110

Dyqane

Sun Real Estate

5 muaj me pare

5,185€

Dhoma: 2Banje: 1m²: 110

Dyqane

5 muaj me pare

ShitetOkazion
335,000€
ShitetOkazion

Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

Rruga Shkoder - Lezhe Km.9 Midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit

Dhoma: 6Banjo: 8m²: 1040

Biznese

Sun Real Estate

5 muaj me pare

335,000€

Dhoma: 6Banjo: 8m²: 1040

Biznese

5 muaj me pare

Te Sponsorizuar
ShitetCmim i Diskutueshem
80,000€
ShitetCmim i Diskutueshem

Toke/Truall ne shitje ne Velipoje

Velipojë Shkodër Qarku Shkodër AL

m²: 4000

Truall

Sun Real Estate

5 muaj me pare

80,000€

m²: 4000

Truall

5 muaj me pare

Me QeraCmim i Diskutueshem
300€
Me QeraCmim i Diskutueshem

Apartament 3+1 me qera ne Shkoder te stadiumi “Loro Borici”

Bulevardi Bujar Bishanaku, Shkodër, Shqipëria

m²: 126

Apartament

Sun Real Estate

5 muaj me pare

300€

m²: 126

Apartament

5 muaj me pare